Dijital Baskı - Folyo, OneWay Vision, Polikarbonat, Alçı Dijital Baskı

0(312) 386 27 27

Dijital Baskı Nedir?

Dijital Baskı denince akla sadece kağıt üzerine yapılan baskılar gelmektedir. Ancak sahip olduğumuz teknolojik ekipmanlar bu algıyı değiştirmektedir. Gelişmiş makinelerimizle tabela, vinil, pleksiglass, alüminyum, polikarbonat, alçı duvar yüzeyi, cam, dekota ve kompozit gibi bir çok malzemeye dijital baskı yapabilmekteyiz. OneWay Vision delikli folyo baskı ile de vitrin ve dış cephe uygulamalarımız bulunmaktadır. Ayrıca harf ve logo baskılarını da istenilen ebatlarda hazırlayabilmekteyiz.

Baskı için kullandığımız özel mürekkepler sayesinde renkler çok daha canlı ve kalitelidir. Kullandığımız folyolar Unifol, Orajet, Oracal ve 3M folyo gibi üst düzey markalara ait olduğundan, dış uygulamalarda hava şartlarına dayanıklılık sergilerler. Böylece uzun süreli kullanım sağlamanın yanısıra reklamınızı en güzel şekilde yapmanızı da sağlar. Kullandığımız ürünlerin kaliteli ve dayanıklı olmasının yanısıra, dijital baskı sonrasında isteğinize göre laminasyon uygulaması yaparak dijital baskının ömrünü daha da uzatmak mümkündür. Dış mekanlar için ışık geçirgenliği yüksek, Megalight folyo baskıları yapabilmekteyiz.

Dijital Baskı Çeşitleri

Türkiye'nin her yerinden birçok markanın bizi tercih etme sebebi olan kaliteli dijital baskı üretimlerimizin sadece küçük bir kısmını burada sergileyebiliyoruz. Diğer çeşit ve örneklerimiz için 0(312) 386 27 27 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilir, dijital baskı fiyatları ve ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.