Işıklı Tabela - LED, Florasan, Halojen İç veya Dış Aydınlatmalı Tabela

0(312) 386 27 27

Işıklı Tabela Nedir?

24 saat göz önünde olup fark edilmenizi sağlayacak ışıklı tabela sistemleridir. LED, floresan veya halojen ampuller kullanılarak aydınlatılabilirler. Tabela aydınlatma sistemleri, kullanılan ürünün çeşidine veya mağaza ya da dükkanınızın bulunduğu konuma göre içten veya dıştan aydınlatılabilir. İçten aydınlatma kullanılan tabelalar, göze daha şık görünür ve dikkat çeker. İçten aydınlatma sistemlerinde tabelanın tamamı değil özel kısımları aydınlatılır. Dıştan aydınlatmada ise tabelanın tamamı aydınlatılır. Aydınlatma çeşitlerinden farklı olarak neon tabelalar, markaya göre şekillendirilen camın içine özel gazlar doldurularak imal edilmektedir.

LED aydınlatma kullanılan tabelalar az bakım gerektirir, enerji tasarrufu sağlar ve hatta istenirse sürekli değişen renkler bile kullanılabilir. Böylece dükkan tabelanız daha dikkat çekici hale gelir. Ayrıca Rüya Reklam markası olan Ledxel teknolojisiyle hazırlanan Animasyonlu RGB LED Tabela sistemleri de bulunmaktadır.

Florasan ve halojen ampüllerin kullanıldığı tabela aydınlatmaları, günümüzde gittikçe daha az uygulanmaya başlamıştır. Bu tür aydınlatma sistemleri LED'e göre hem yüksek enerji tüketir hem de sık bakım gerektirirler. Bu yüzden ışıklı tabela sistemlerimizde sizlere LED aydınlatmalarımızdan faydalanmanızı öneriyoruz.

Işıklı Tabela Çeşitleri

Türkiye'nin her yerinden birçok markanın bizi tercih etme sebebi olan kaliteli ışıklı tabela üretimlerimizin sadece küçük bir kısmını burada sergileyebiliyoruz. Diğer çeşit ve örneklerimiz için 0(312) 386 27 27 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilir, ışıklı tabela fiyatları ve ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.