Ankara Tabela - Totem Tabela, Totem Reklam, Işıklı Işıksız Totem

0(312) 386 27 27

Totem Tabela Nedir?

Metal, pleksiglas, krom, branda gibi birçok malzemeden üretilebilen totem reklam tabelası, mağaza veya dükkanların önüne küçük boyutlarda yerleştirilebileceği gibi çok uzaklardan fark edilecek şekilde, metal direkler üzerine yüksek bir şekilde de monte edilebilir. Bu tür tabelaların en büyük avantajı, mağaza ya da dükkanınızın çok daha uzaktan fark edilebilmesini sağlamaktır.

Totem tabelaları kendinden ışıklı veya ışıksız olarak üretilebildiğimiz gibi dışardan aytınlatmalı olarak da Ankara Ostim'deki kendi atölyemizde imal edebilmekteyiz. Markanıza uygun şekilde CNC kesim özel totem tabela hizmetimiz de bulunmaktadır. Uzman ekibimiz, dilediğiniz yere totem tabela montajını sağlam bir şekilde gerçekleştirir.

Totem Tabela Çeşitleri

Türkiye'nin her yerinden birçok markanın bizi tercih etme sebebi olan kaliteli totem tabela üretimlerimizin sadece küçük bir kısmını burada sergileyebiliyoruz. Diğer çeşit ve örneklerimiz için 0(312) 386 27 27 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilir, totem tabela fiyatları ve ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.